UMBRO NORGE

KONTAKTINFO

Salgssjef Klubb

Kjetil Dale
415 49 787
kjetil.dale@scantrade.no

SALGSREPRESENTANTER UMBRO

 

Region Sør-Vestlandet

Erik Løyning
419 17 547
erik.loyning@scantrade.no

 

Region Nord-Vestlandet og Finnmark

Pål Stadsnes
458 31 511
pal.stadsnes@scantrade.no

 

Region Østlandet

Christopher Fevang
458 31 512
christopher.fevang@scantrade.no

 

Region Midt-Norge og Nordland

Torbjørn Balstad  
918 30 002
torbjorn.balstad@scantrade.no

 

Region Vestlandet og Troms

Harald Lundekvam
419 17 543
harald.lundekvam@scantrade.no

 

Region Oslo

William Aligo
970 37 548

william.aligo@scantrade.no

 

KLUBBSERVICE

 

Mardon Finnestad
419 17 509
mardon.finnestad@scantrade.no

 

Vidar Gran
986 61 174
vidar.gran@scantrade.no

 

Kenneth Bronebakk
458 31 505
kenneth.bronebakk@scantrade.no

 

Kirsten Tønnessen
952 18 341
kirsten.tonnessen@scantrade.no

 

 

 

Les mer om Umbro Klubb - og ta kontakt om klubben din ønsker et uforpliktende tilbud!